Kas tai?

Kas tai yra elektroninis žurnalas?

E-žurnalas, arba elektroninė žurnalo versija - tai skaitmeninis žurnalas Jūsų kompiuterio ekrane, mobiliajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Jis atrodo taip pat, kaip ir spausdintiniai žurnalai – tie patys straipsniai, antraštės, nuotraukos ir informacijos. Elektroninio žurnalo puslapius galima vartyti, padidinti ar susimažinti ir patogiai peržiūrėti bei skaityti, neišeinant iš namų ar biuro.

 

 

Nusipirkus elektroninį žurnalą SMS žinute, gausite kodą, kurį panaudoję galėsite skaityti žurnalą 48 valandas. Tačiau jeigu mūsų sistemoje susikursite vartotojo aplinką ir užsisakysite žurnalą per mūsų e-žurnalų sistemą, jūsų užsisakyti žurnalai bus nuolat jums pasiekiami, galėsite juos skaityti bet kuriuo jums patogiu laiku, o sistema praneš apie naujo numerio pasirodymą.

 

Planšetiniuose kompiuteriuose elektroninę žurnalo versiją galima skaityti žurnalų programėlėse, kurias reikia parsisiųsti iš Apple App Store arba Google Play ir įsidiegti planšetiniame kompiuteryje. Programėlėse galioja tie patys prisijungimo duomenys, kaip ir svetainėje e-leidiniai.lt, o įsigyti žurnalus iPad planšetėse galima naudojantis iTunes vartotojo sąskaita.

Spauskite čia ir išbandykite e-žurnalą!

Jūsų krepšelis


Jūsų krepšelis yra tuščias!

Kiti leidiniai

Laima Velvet

Kaina: 1.45 Eur

Plačiau

Žmonės. Legendos

Kaina: 0.87 Eur

Plačiau